Головна » 2015 » Вересень » 16

9 – 10 вересня в Кам’янці-Подільському проходить культурно-освітня акція «Я – студент туристичного міста».  З початком навчального року в наше місто вливається близько 3000 юних мешканців – студентів-першокурсників.  Після посвяти їх у студенти навчальних закладів, де вони здобуватимуть зання, виникла ідея організувати посвяту в студенти  міста, в якому пройдуть їх студентські роки.  
Студенти мають знати, що Кам’янець-Подільський – це місто з багатою історичною  та культурною  спадщиною,  славиться унікальними  краєвидами і, звичайно, є туристичним центром Поділля.  Прививати в молоді повагу до пам’яток культури, шанобливе ставлення до малої батьківщини, гордість за місто студентських років  прагнули організатори культурно-освітньої акції:міський голова Михайло Сімашкевич, Департамент гуманітарної політики, Міський будинок культури, Кам’янець-Подільський державний іст ... Читати далі »

Категорія: Новини | Переглядів: 252 | Додав: Anamai | Дата: 16.09.2015 | Коментарі (0)

Кам’янець-Подільський  завжди славився своїми здобутками в спорті, в місті проживає чимало спортсменів, які мають вагомі здобутки як на всеукраїнському, так і міжнародному рівнях.
Напередодні Дня фізичної культури і спорту, в нашому місті було організовано тиждень здорового способу життя, а підсумком стало свято спорту та відзначення Дня фізичної культури та спорту на вулиці Соборній. 
Усіх, хто не мислить себе без спортивних звершень, хто звеличує Україну на Олімпійських іграх та спортивних змаганнях, і просто цінує здоровий спосіб життя, привітав міський голова Михайло Сімашкевич: "Шановні спортсмени, тренери та вся фізкультурно-спортивна громадськість міста, вітаю вас із Днем фізичної культури та спорту! Впевнений, що заняття спортом формують здорову націю, виховують мужність, жагу до перемоги та почуття патріотизму. Дякую вам за примноження високих традицій і спортивної слави рідного краю”. 
З вітальним словом від імені народного ... Читати далі »

Категорія: Новини | Переглядів: 228 | Додав: Anamai | Дата: 16.09.2015 | Коментарі (0)