Зразковий дитячий ансамбль танцю

«КАМ’ЯНЧАНОЧКА»

 

Дитячий ансамбль танцю «Кам’янчаночка» створено з ініціативи його першого керівника Олександра Ростецького у 1995 році. Через 2 роки завдяки великій творчій, кропіткій праці колективу «Кам’янчаночка» присвоєно звання «зразковий».

В 1999 році зразковий дитячий ансамбль танцю «Кам’янчаночка» брав участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Перлини Криму», був там один із кращих і став лауреатом конкурсу.

У 2003 році «Кам’янчаночка» брала участь у всеукраїнському фестивалі хореографії, присвяченому 100-річчю з дня народження П.Вірського. Ансамбль став лауреатом ІІ премії обласного огляду-конкурсу хореографічних колективів ім. П.Вірського цього ж року.

Колектив постійно у творчому пошуку, активно поновлює свій репертуар.

В його репертуарі подільські самобутні танці «Плескун», «Подільська полька», українські, білоруські та російські народні танці.

Всі юні танцюристи виконують їх з великою любов’ю та високою майстерністю.

Цьому колективу притаманна висока яскрава майстерність, техніка виконання. Діти вміють і люблять працювати, і разом з керівником досягають гарних результатів.

У 2005 році колектив побував на фольклорному фестивалі національного мистецтва у Португалії. Колектив є частим учасником концертних програм, конкурсів, як в місті, так і за його межами.

З вересня 2011 року колективом керує Томайчук Микола Анатолійович, на базі колективу намагається реалізувати синтезування народного танцю з елементами сучасної хореографії.

Творча робота зразкового ансамблю танцю «Кам'янчаночка» розвивалась досить активно та поєднувалась зі здоровим відпочинком та позитивними емоціями.

Протягом року було відзнято 4 відео диски з танцювальною програмою та дозвіллям колективу. Для розширення колективу була створена група початківців-аматорів, яка активно розпочала свої концертну діяльність. Для підведення підсумків 2012 року був організований відкритий урок та родинне свято, де були нагородженні кращі учасники колективу та відзначений батьківський комітет.

За 2012 рік колективом було прийнято участь у 19 заходах у межах міста, та 2 за межами області, поставлено 2 танцювальних номери; і пошито костюмів на загальну суму 16,5 тис. грн., пошита нова уніформа колективу на загальну суму 4,4 тис. грн. відбулась 1 поїздка – дякуючи батьківській підтримці.

Колектив взяв участь у загальноміському танцювальному молодіжному фестивалі «Plaza dance Ратуша», відкривав туристичний сезон, II Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості «Перлина Кіммерії 2012».