Вокальний ансамбль

«ФОЛЬКСТОН»

 

Вокальний ансамбль «Фолькстон» створений у 2010 році на базі міського Будинку культури з ініціативи його керівника Олесі Королюк.

В репертуарі ансамблю українські популярні пісні, авторські твори місцевих поетів та композиторів. Учасники колективу співпрацюють із подільськими композиторами, заслуженими працівниками культури України Олексієм Бецом та Миколою Мельником.

До складу колективу увійшли працівники міського Будинку культури, викладачі дитячої школи мистецтв та національного університету ім. І.Огієнка. Усі вони мають фахову вокально-хорову або музичну освіту, що зумовлює високий виконавський рівень ансамблю.

Аранжування творів здійснює учасник колективу Василь Марцинів, коригує та розписує вокальні партії керівник ансамблю Олеся Королюк.

Протягом невеликого терміну існування ансамбль проявив свої творчі здібності, став постійним учасником загальноміських заходів, різномантіних свят в міському Будинку культури.

Ансамбль «Фолькстон» – учасник обласних урочистостей з нагоди 20-ої річниці незалежності України та річниці з дня утворення Хмельницької області.

Колектив – лауреат ІІ премії ІІІ відкритого фестивалю-конкурсу української патрітоичної пісні і музики «Червона калина» в м. Хмельницькому, нагороджений подякою управління культури і туризму міської ради з нагоди 110-ої річниці з дня заснування міського Будинку культури.