Народна аматорська

естрадна студія

«НОВЕ ТИСЯЧОЛІТТЯ»

 

Колектив засновано в 1979 році, як вокально-Інструментальний ансамбль «На крилах пісні». За високу виконавську майстерність у 1986 році колектив отримав звання «народного».

Протягом багаторічно діяльності колектив пропагував кращі зразки української та зарубіжної естрадної пісні.

Всі солісти ансамблю, а згодом естрадно-музичної студії «Нове тисячоліття» брали участь у міських, обласних та республіканських концертних програмах, були учасниками міжнародних культурних делегацій в Польщі, Болгарії, Франції, країнах Африки, колишніх республіках СРСР.

Багато вихованців студії стали відомими українськими співаками Заслужений працівник культури України Тамара Плющ, Марина Одольська, Анна Зотьєва, Ірина Чорномиз.

Солісти студії – лауреати та дипломанти всеукраїнських, міжнародних, обласних та міських конкурсів. Вони беруть участь в концертних програмах, що проводяться протягом року в місті.

В репертуарі солістів нараховується понад двохсот творів на різну тему: патріотичні пісні, пісні про рідне місто, на військову тему, ліричні та обробки народних пісень, пісні до професійних свят: День автомобіліста, День вчителя, День медика, програми з творів композиторів минулих років (ретро), до Міжнародного жіночого Дня, Дня Перемоги, до Дня Івана Купала, святого Миколая, новорічні та різдвяні пісні.

Колектив пишається чудовими талановитими співаками серед яких Юрій Боєв, Анатолій Ляпота, Світлана Каніцька, Микола Стасюк, Юрій Савчук, Олена Танюк, Тетяна Куніцька, Наталія Овчарук, Ірина Цюрик, Світлана Овчарук, Сергій Антощук, Тарас та Степан Пухальські, Микола Винниченко, Олександр Жарковський.

Традиційною для «Нового тисячоліття» стала участь у Міжнародному фестивалі національних культур «Острів семи скарбів», у якому солісти студії виконали гімн фестивалю та інші твори музику яких та аранжування виконав керівник колективу П. Ситник - («Камянець зустрічає гостей» , «В пісні зєднались серця», «Камянчаночка-Подоляночка»).

Традиційно солісти взяли участь в святкових заходах з нагоди відкриття туристичного сезону-2012 (12 пісень про наше місто) театралізованому дійстві до Дня Перемоги на міському стадіоні (24 твори на військову тематику), концертних дійствах у День міста, День Конституції, День Незалежності. Проведено ретро-концерт для ветеранів та дітей війни.

Естрадна студія поновлюється новими співаками. Зараз їх нараховується понад двадцяти. Вони виконують твори сучасних авторів та кращі зразки пісень минулих років.