Главная » 2018 » Листопад » 8 » Привітали працівників соціальної сфери
10:58
Привітали працівників соціальної сфери

Четвертого листопада професійне свято відзначатимуть працівники соціальної сфери України. З цієї нагоди, сьогодні в міському Будинку культури відбулися урочистості, під час яких вкотре згадали наскільки важливим є соціальний захист населення та люди, які піклуються про категорії мешканців, що потребують допомоги.

Подякував представникам соціальної сфери нашого міста за щоденну благородну працю, відданість справі, повагу до жителів міста та турботу про ветеранів, інвалідів, дітей-сиріт та усіх незахищених верств населення заступник міського голови Вадим Савчук. З нагоди свята він вручив грамоти та подарунки від міського голови Михайла Сімашкевича. 
Привітав тих, хто робить все, щоб соціальний захист населення в місті був на належному рівні і люди відчували турботу про них помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Сергій Тимчук. За вагомі заслуги Сергій Артемович вручив грамоти кращим із кращих. 
Вітальним словом, грамотами та подарунками привітав працівників соціальної сфери голова міської організації ветеранів Леонтій Рогаль.
Після нагороджень, творчі номери працівникам соціальної сфери подарували юні таланти міста.

 

Категория: Новини | Просмотров: 41 | Добавил: Anamai | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar