Главная » 2015 » Листопад » 12 » працівники культури відзначали професійне свято
12:45
працівники культури відзначали професійне свято

Своє професійне свято відзначають 9 листопада працівники культури та майстри народного мистецтва – люди, які бережуть українські традиції, плекають мистецтво, створюють його,  та є тим осередком, який прививає в кожного любов до прекрасного.
Неможливо уявити Кам’янець без його талантів, які щоденно творять, плекають та примножують українські традиції та українську культуру. 
З нагоди свята в сесійній залі міськради відбулися урочистості, під час яких подякував представникам культурної та мистецької сфер, очільник міста Михайло Сімашкевич.
За заслуги у сприянні реалізації соціально-культурної політики, вагомий внесок у створення духовних цінностей, високу професійну майстерність мер вручив Почесні грамоти виконавчого комітету кращим працівникам культури та відзнаку міського голови "За заслуги перед міською громадою" отримав Застелюк О. Ю. технік звукорежисер міського Будинку культури. 
Відзначили й учасників народного аматорського театру української пісні "Петридава”, який відзначає 10-річчя з нагоди свого заснування.
Від імені народного депутата Володимира Мельниченка привітав кам’янчан, які дбають про розвиток талантів, збереження культури та плекання споконвічних цінностей нашого народу, його помічник Дмитро Васильянов.
Виступ народного  театру української пісні "Петридава” завершив урочистості.

Категория: Новини | Просмотров: 389 | Добавил: Anamai | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar